Sagittario – nowoczesne rozwiązania i usługi IT 


 

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania lub chcesz się umówić na spotkanie, zapraszamy do kontaktu.

Sagittario Sp. z o.o.
ul. R. Tagore 3
02-647 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Dlaczego Sagittario?

 
Sagittario to firma, w której pracuje zgrany zespół doświadczonych profesjonalistów. Naszą pasją jest tworzenie i wdrażanie optymalnych rozwiązań dla naszych Klientów.
  • Wielu członków naszego zespołu posiada potwierdzenie swoich umiejętności w postaci certyfikatów takich firm jak Microsoft, Teradata, Oracle, PMI, TOGAF, IBM oraz HP
  • Posiadamy bogate doświadczenie w tworzeniu rozwiązań wykorzystujących standardy HL7, DICOM, CDA i wiele innych
  • Mamy praktyczne doświadczenie w centralizacji  i integracji systemów informatycznych
  • Nasi specjaliści posiadają umiejętność pracy w zespołach zarówno mieszanych (zespoły własne, Klienta i innych dostawców) jak i rozproszonych geograficznie.
lukasz strzelecki

Łukasz Strzelecki, Prezes Zarządu

Absolwent Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych oraz Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Informatycznej w Warszawie.

Posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu systemów IT. Realizował duże projekty w branży telekomunikacyjnej i finansowej, związane m.in. z zarządzaniem płynnością finansową klientów oraz rozwojem systemów portalowych i CRM.

Posiada certyfikat "Teradata Certified Professional V2R5".

Czas wolny najchętniej spędza podczas wyzwań sportowych: rower, kite, snowboard.