Sagittario – nowoczesne rozwiązania i usługi IT 


 

Aktualności

Sagittario rozwija zespół

Do zespołu warszawskiego biura Sagittario, spółki specjalizującej się w dedykowanych rozwiązaniach IT dla medycyny oraz finansów, dołączyły trzy osoby.

Nowoutworzone stanowisko specjalisty ds. marketingu i PR objęła Monika Witoń, która będzie odpowiadać za komunikację spółki, kontakty z mediami oraz wsparcie działu HR w zakresie employer brandingu. 

Witoń dotychczas pracowała w dziale Marketingu i PR Grupy K2 Internet S.A., gdzie odpowiadała m.in. za komunikację K2 Media, K2 Search i S3 oraz realizowała działania z zakresu employer brandingu. Współpracowała również z porównywarką cenową Skąpiec.pl i agencjami PR. Monika Witoń ukończyła stosunki międzynarodowe, dziennikarstwo oraz podyplomowe studia z zakresu e-marketingu.

Do działu handlowego dołączyła Barbara Arasim, specjalista ds. zamówień publicznych. W swojej karierze zawodowej pracowała m.in. dla Comarch, NextiraOne czy Polkomtel. Jest absolwentką filologii ukraińskiej oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa ukraińskiego.

Grzegorz Wrzosek, jako starszy programista wesprze dział IT. Posiada 9-letnie doświadczenie jako programista specjalizujący się w technologii .NET. Pracował m.in. dla Raiffeisen Leasing S.A., Cross czy Agito.pl. Grzegorz Wrzosek jest absolwentem Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechnik Warszawskiej.