Sagittario – nowoczesne rozwiązania i usługi IT 


 

 • slide

  Przeprowadzimy analizę w Państwa firmie i wskażemy dokładnie, co można zrobić aby zmniejszyć koszty oraz zwiększyć efektywność i jakość obsługi. Dzięki nam wprowadzenie zmian będzie łatwiejsze i przyjemniejsze.

  Zaplanowanie zmiany

 • slide

  Chcą Państwo wdrożyć system IT ale nie bardzo wiedzą od czego zacząć? Przeprowadzimy analizę wymagań biznesowych, wyprodukujemy system odpowiedni dla Państwa potrzeb i wdrożymy. Odpowiadamy również za szkolenia i obsługę powdrożeniową.

  Projektowanie oprogramowania dostosowanego do potrzeb Klienta

 • slide

  Służymy pomocą we wprowadzaniu nowoczesnych technologii w firmie, zarówno w ramach konsultingu jak i outsourcingu. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.

  Współpraca i outsourcing

 • slide

  Poprzez wskazanie obszarów Państwa działalności, które można usprawnić wdrażając odpowiednie systemy informatyczne zaplanujemy pozytywną zmianę, która przyniesie same korzyści.

  Analiza i wdrożenie

Aktualności

Artykuł w "Zarządzaniu Placówką Medyczną"

W czerwcowym numerze "Zarządzania Placówką Medyczną" ukazał się artykuł współtworzony przez naszego specjalistę Marcina Grudnia.

Więcej…

Sagittario rozwija zespół

Do zespołu warszawskiego biura Sagittario, spółki specjalizującej się w dedykowanych rozwiązaniach IT dla medycyny oraz finansów, dołączyły trzy osoby.

Więcej…

Nowy projekt we współpracy z UE

Sagittario otrzymało dofinansowanie z Unii Europejskiej na realizację projektu "Stworzenie narzedzia informatycznego do zarzadzania zleceniami usług medycznych w ramach współpracy pomiedzy Wnioskodawca, podmiotami zlecajacymi (operatorzy medyczni oraz ubezpieczyciele) i dostawcami usług medycznych (NZOZy)."

Więcej…